• Обновено
200pcs 5ml Мека E течни Празна Шише ЈП Пластични Игла Шишиња Со Завртка Метални Игли Капа Dropper Шише

200pcs 5ml Мека E течни Празна Шише ЈП Пластични Игла Шишиња Со Завртка Метални Игли Капа Dropper Шише

DEN 940.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Спецификации:
5ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5mlPEM
Големина:
5ml

Купувачи како што избираат