• Обновено
JUFULE дизајн Шатл 9Cr18 G10 топката Имајќи flipper виткање кампување лов отворено опстанок џеб EDC алатка вечера кујнски нож

JUFULE дизајн Шатл 9Cr18 G10 топката Имајќи flipper виткање кампување лов отворено опстанок џеб EDC алатка вечера

DEN 564.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Flatware Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
JUFULE
Шаблон Тип:
1
Стил:
1
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број на Корисници:
1
Број На Модел На:
c10 c12 0095 0456 95 f95 f3 110 111 0452 c36 c81 c187 c186 c196 c149
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
1

Купувачи како што избираат