• Обновено
1Pc 2650mAh ЛП-E6 ЛП E6 ЛП-E6N Камера Батеријата за Canon EOS 5DS 5D Mark II Mark III 6D 7D 60D 60Da 70D 80D dslr фото EOS 5DSR

1Pc 2650mAh ЛП-E6 ЛП E6 ЛП-E6N Камера Батеријата за Canon EOS 5DS 5D Mark II Mark III 6D 7D 60D 60Da 70D 80D dslr

DEN 287.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E6
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
2650mAh
volts:
7.4 V
Целосна Декодираната:
Прикажува Батеријата Нивоа на Камерата

Купувачи како што избираат