• Обновено
6Pcs Помине Микро Кавијар Монистра Поставите Нокти Мини 3D Топката Сјајот DIY Убавина Помине Уметност Декорација на Нокти Алатки

6Pcs Помине Микро Кавијар Монистра Поставите Нокти Мини 3D Топката Сјајот DIY Убавина Помине Уметност Декорација на

DEN 44.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
Ноктите Sequins(10-47)
Количина:
6 кутии/set
Бренд Име:
Misscheering
НЕТО-WT.:
Прибл. 1g
Материјал:
Кавијар
боја:
Злато/Сребрена/Розова/Сино/Избриши/Шарени
Тип:
ноктите кавијар монистра
Функција:
3d помине уметност декорација
ноктите додатоци:
Помине Уметност Алатки
Ноктите Алатки:
помине уметност декорации
нокти алатка:
Кавијар Помине Уметност
Големина:
Mixed Size
Употреба:
Ноктите Кавијар Studs
Стил:
Мода и креативните
квалитет:
Врвен квалитет

Купувачи како што избираат