• Обновено
Возилото Дното Алатка Тркала Лак Проширувач ВОЗИЛО ФЕНДЕР ПРОШИРУВАЧ

Возилото Дното Алатка Тркала Лак Проширувач ВОЗИЛО ФЕНДЕР ПРОШИРУВАЧ

DEN 1896.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Тежина:
8.5kg
Специјални Функции:
Тркала Лак Проширувач
Материјал Тип:
Челик со прав обложен
Бренд Име:
OBRK
Објектот Волумен:
1pc
Прилагодлив од:
520 - 640 mm
боја:
Сина

Купувачи како што избираат