• Обновено
18 инчен 45СМ Американски Девојки Кукли Чизми чевли за Александар кукла додаток 43cm zapf бебе родено кукла чевли девојка подарок

18 инчен 45СМ Американски Девојки Кукли Чизми чевли за Александар кукла додаток 43cm zapf бебе родено кукла чевли

DEN 95.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Димензии:
6.8 cm
Форма:
1/6
Тип:
Дериватни Производ
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Предупредување:
за деца над 3+
Број На Модел На:
BS002
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Купувачи како што избираат