• Обновено
Коаксијален АНТЕНСКИ кабел за промет на големо со SMA женски TS9 машки Директно тип RG174 Pigtail Кабел 15CM Бесплатен превозот

Коаксијален АНТЕНСКИ кабел за промет на големо со SMA женски TS9 машки Директно тип RG174 Pigtail Кабел 15CM Бесплатен

DEN 43.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
SMA-TS9
Бренд Име:
JX
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
SMA

Купувачи како што избираат