• Обновено
Топла Продажба 1 сет по Цел Коноп Алатка за Полнење Коноп Пријателот

Топла Продажба 1 сет по Цел Коноп Алатка за Полнење Коноп Пријателот

DEN 52.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
П.Н.Е.-P057
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број на Парчиња:
1
Бренд Име:
Toolsbrother
Тип:
пломби scraper
Производот:
пломби trowel со млазници поставува

Купувачи како што избираат