• Обновено
PINKSEE 1 Компјутер Срцето Прстени Едноставен Стил Мода Бела Виолетова Боја Кристал Жена Прстен Накит трговија на Големо

PINKSEE 1 Компјутер Срцето Прстени Едноставен Стил Мода Бела Виолетова Боја Кристал Жена Прстен Накит трговија на

DEN 57.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Pinksee
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Mu
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
Никој
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Кина(Копно)
боја:
Бела Виолетова
Тип:
ангажирање прстен
Материјал:
Бела Бакар
Тип На Објект:
прст прстени
Пол:
Жени,Девојки
Копчиња:
bague femme
дизајн:
Срцето Кристал Прстени
клучен збор:
anello uomo
Повод:
Годишнината/ Ангажирање/ Подарок/ Партија/ Свадбата

Купувачи како што избираат