• Обновено
За Рено Kangoo Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Ремонтирам Светлина Оптички Влакна Бенд

За Рено Kangoo Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул

DEN 707.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
Добредојдовте Светлина
Леќа:
Не Се Вклучени
Име На Модел:
за Рено Kangoo
Lumens:
3200Lm
Автомобил Производител:
Рено
Led Чип Производител:
NOVOVISU
Извор На Светлина:
LED
За Возило s/Модел:
Рено
Материјал Тип:
влакна
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
бенд

Купувачи како што избираат