• Обновено
16x35mm Ѓердани & Pendant Природен Камен Jades Монистра од не ' Рѓосувачки Челик Овална Приврзоци Синџир Шарм изјава на Жените Накит B3347

16x35mm Ѓердани & Pendant Природен Камен Jades Монистра од не ' Рѓосувачки Челик Овална Приврзоци Синџир Шарм изјава

DEN 279.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Обликотшема:
Јајце
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
B3347
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Тип На Објект:
Ѓердани & Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метал:
Злато-боја/Сребрена боја Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Природни Jade Топаз Калцедон Камен Од Јаспис
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените Дама Девојки Љубовникот
Стил:
Тренди
боја:
R
Објектот Дијаметар:
16x35mm
Обликотшема:
Јајце Овална Форма

Купувачи како што избираат