• Обновено
3D DIY Дијамант Сликарство детето во дланка Дијамант Мозаик Кристал Слики На Rhinestones Полн плоштад Дијамант Везови

3D DIY Дијамант Сликарство детето во дланка Дијамант Мозаик Кристал Слики На Rhinestones Полн плоштад Дијамант Везови

DEN 427.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
30*40cm, 40*50cm, 45*55cm, 50*60cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
DXLYMYU
Број на Бои:
30-45
Поставете Тип:
Тема:
Тип:
Платно
Е Прилагодена:
детали:
колекции внатрешни детали:
Употреба:
Дијамант големина:

Купувачи како што избираат