• Обновено
ју xin јуани природен мраз транспарентен jade хривнија Мажите и жените рака-beaded трендовски хривнија

ју xin јуани природен мраз транспарентен jade хривнија Мажите и жените рака-beaded трендовски хривнија

DEN 830.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Број На Модел На:
S034
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
калцедон
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Дијаметар:
обемот на 20cm е 13-14mm дебели и 8-9mm * 15
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат