• Обновено
Убаво Информатичка Технологија Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини Печатење На Постер

Убаво Информатичка Технологија Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm, 40X60cm, 50X75cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
OptR-23T
Медиум:
машина за печатење
Поддршка База:
Сатенски
Материјал:
Сатенски
Calligraphy и сликарство тип:
сатенски сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат