• Обновено
4 SATA Портови PCI Експанзија Картичка Конвертор 3TB x4 HDD SIL3114 Чипсет за Силикон

4 SATA Портови PCI Експанзија Картичка Конвертор 3TB x4 HDD SIL3114 Чипсет за Силикон

DEN 523.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
h1111z
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
xb020
Тип:
SATA Картички
Интерфејс Тип:
PCI

Купувачи како што избираат