• Обновено
Beibehang Обичај позадини дома декорација позадина mural 3D magnolia камчиња тв видео ѕид позадина мурали 3d позадина

Beibehang Обичај позадини дома декорација позадина mural 3D magnolia камчиња тв видео ѕид позадина мурали 3d позадина

DEN 480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Купувачи како што избираат