• Обновено
Висок Квалитет На Мажите Се Облекуваат Кошула Долги Ракави Есен Пролет Машка Кошула Стилови Социјална Тенок Одговара Кошула Бизнис Секојдневен Mens Кошули Blusa

Висок Квалитет На Мажите Се Облекуваат Кошула Долги Ракави Есен Пролет Машка Кошула Стилови Социјална Тенок Одговара

DEN 545.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
MZ1042
Стил:
Паметни Повик
Бренд Име:
Jbersee
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Plaid
Sleeve Стил:
Редовни

Купувачи како што избираат