• Обновено
3 метри гумени фудбал фудбал пикадо

3 метри гумени фудбал фудбал пикадо

DEN 16800.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
4 метри висока, 3 метри висок
Број На Модел На:
TKFD
Материјал:
Гумени Игралиште,Платно
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Тип:
Игралиште За Деца
категорија:
фудбал, пикадо
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Големина:
3-10 метри

Купувачи како што избираат