• Обновено
MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom Size, PRB set738-742

MOMO Ролери Ролетни Затемнување Дизајн Прозорец Ролетни Сликарство Завеси Ролери Нијанси Термички Ткаенина Custom

DEN 911.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
W 51 x L 122cm, W 61 x L 122cm, W 69 x L 122cm, W 76 x L 163cm, W 76 x L 183cm, W 81 x L 122cm, W 81 x L 183cm, W 86 x L 163cm, W 86 x L 183cm, W 91 x L 183cm, W 97 x L 183cm, W 102 x L 183cm, W 107 x L 163cm, W 107 x L 183cm, W 122 x L 183cm, W 152 x L 183cm, W 183 x L 183cm, Custom Size
Бренд Име:
MOMO
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот и Долниот Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Built-in,Надворешните Инсталација
Број На Модел На:
PRB set738-742
Техника:
Рамна Плоча
Материјал:
Ткаенини
Тип:
Ролери Нијанси
is_customized:
Yes
Формат:
Мушка Јаже
Шема:
Хоризонталната
Лист Големина:
Широк Нож
Применливи Прозорец Тип:
Секој прозорец
Стил:
Сликарство

Купувачи како што избираат