• Обновено
Нови Мали Срцето Ѓердан за Жените КРАТОК Синџир Срце Облик Pendant Ѓердан Подарок Етничка Бохемски Ѓердан Ѓердан пад на превозот

Нови Мали Срцето Ѓердан за Жените КРАТОК Синџир Срце Облик Pendant Ѓердан Подарок Етничка Бохемски Ѓердан Ѓердан пад

DEN 28.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
C113 C114
Pendant Големина:
45см
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Бренд Име:
RscvonM
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат