• Обновено
50pcs 1w 3w Длабоко Црвена 660nm ~ 665nm EPILEDS LED Сијалица Дел Диоди За Растенијата Растат Со 20mm Ѕвезда

50pcs 1w 3w Длабоко Црвена 660nm ~ 665nm EPILEDS LED Сијалица Дел Диоди За Растенијата Растат Со 20mm Ѕвезда

DEN 335.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
650-660nm
Wattage:
1W, 3W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED

Купувачи како што избираат