• Обновено
кутија за дијамантски вез,дијамант сликарство додатоци,складирање случаи,дијамант сликарство кутија

кутија за дијамантски вез,дијамант сликарство додатоци,складирање случаи,дијамант сликарство кутија

DEN 201.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
YIKEE
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Торба
Употреба:
дијамант сликарство полн Квадрат
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Плоштад дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
дијамант сликарство додатоци
Име:
Дијамант Сликарство кутија

Купувачи како што избираат