• Обновено
CPU ВЕНТИЛАТОР За ASUS S400 S400C S400CA S400E X402C S500 S500C S500CA X502CA серија UDQFRYH87DAS UDQFRYH88DAS

CPU ВЕНТИЛАТОР За ASUS S400 S400C S400CA S400E X402C S500 S500C S500CA X502CA серија UDQFRYH87DAS UDQFRYH88DAS

DEN 240.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бучава:
30dBA
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YINWEITAI
Имајќи:
Течност Имајќи
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2000RPM
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Купувачи како што избираат