• Обновено
Најновите Kapp Алфа Psi Братство Кристал Brooch Накит брат накит Братство pin

Најновите Kapp Алфа Psi Братство Кристал Brooch Накит брат накит Братство pin

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
BESTBEYOU
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
B015102401
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја на Кристал:
црвена,јасно
Тежина:
7garms
боја на Готовиот:
Сребро.
Пакување:
1pc во поли торба
Точка Бр.:
B013011
is_customized:
Yes
Големина:
4cm*3cm

Купувачи како што избираат