• Обновено
Платно сликарство на Страна се насликани палета нож пејзаж,Божиќ украси за дома,Ѕидни Слики за Дневна соба уметност ѕид

Платно сликарство на Страна се насликани палета нож пејзаж,Божиќ украси за дома,Ѕидни Слики за Дневна соба уметност

DEN 936.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
16x24, 18x27, 20x30, 24x36, 30x45, 30x60, 32x64, othersizecontactus
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат