• Обновено
50PCS T014 Изолирани прстен терминал RV3.5-4 5 6 8 електрична жица crimp конектор Жица Splice Изолација Жица спектар 2.5-4 mm2

50PCS T014 Изолирани прстен терминал RV3.5-4 5 6 8 електрична жица crimp конектор Жица Splice Изолација Жица спектар

DEN 55.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
t014
Тип:
Splice

Купувачи како што избираат