• Обновено
8.24 MOFE Универзална 30M Црвено Вакуум Силиконски Црева ID: 4mm OD:8MM

8.24 MOFE Универзална 30M Црвено Вакуум Силиконски Црева ID: 4mm OD:8MM

DEN 582.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Frequence Опсег:
00
Модел Година:
2013
Име На Модел:
MSH
Поставување на Возило:
00
Специјални Функции:
Во парк подготвени да брод
Објектот Должина:
30m
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
MOFE
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
100% Силикон
Објектот Ширина:
00inch
боја:
Црна,Сина,Црвена,Жолта
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
ID:
4mm
Должина:
30m
Точка име :
Вакуум Цевки Црево
Тип На Објект:
силиконски вакуум цевки
Стил:
автомобил-стил
Стил 2:
Филтер За Воздух/Air Доза
Употреба:
Универзална

Купувачи како што избираат