• Обновено
10pcs VONTAR Андроид 7.1 ТВ КУТИЈА 2GB16GB Amlogic S905W Quad Core Suppot WiFi Media Player IPTV Кутија X96 мини 1GB 8GB X96mini

10pcs VONTAR Андроид 7.1 ТВ КУТИЈА 2GB16GB Amlogic S905W Quad Core Suppot WiFi Media Player IPTV Кутија X96 мини 1GB

DEN 6167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Внатрешна Меморија:
16GB eMMC
OTA Ажурирање:
No
Систем За Надградба:
Yes
меморија:
2G DDR3
OS:
Андроид
Број На Модел На:
X96 мини
Ethernet:
100
Безжичната:
Yes
Тежина:
0.5
Далечинска Контрола:
Вклучени
ПРОЦЕСОРОТ:
Amlogic S905W Quad-core 64-bit
Видео излез:
HDMI 2.0
Графичкиот процесор:
Penta-core Мали-450
Bluetooth:
No
Бренд Име:
VONTAR
Процесор:
Amlogic S905W Quad-Core ARM Cortex-A53
OS:
Android OS 7.1
RAM меморија:
DDR3 1GB или 2GB
ROM:
eMMC Флеш 8GB или 16GB
Wifi се Изгради во:
2.4 Ghz
Пакет:
Yes

Купувачи како што избираат