• Обновено
Слободна царинска такса 1000W 48V 30AH Ebike батеријата 48V Li-ion батерија се Користи за LG 3400mah celll со Опашката светлина 30A BMS Слободни

Слободна царинска такса 1000W 48V 30AH Ebike батеријата 48V Li-ion батерија се Користи за LG 3400mah celll со Опашката

DEN 16536.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
21 - 30Ah
Напон:
48v
Тип:
Литиум Батерија
Бренд Име:
JSA KAKA
Ролери Нијанси:
Литиум Батерија
Капацитет:
30ah
Напон:
48V
Циклус на животот:
1000 Пати
Мобилен:
Користете sumsang3000mah ќелија
Максимален Непрекинат Испуштање Струја (A):
полначот

Купувачи како што избираат