• Обновено
JanDeNing HD CCD Автомобил Задните Видите Паркинг/ Backup Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ Водоотпорен За Mazda 6 Mazda6 2002-2008

JanDeNing HD CCD Автомобил Задните Видите Паркинг/ Backup Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ Водоотпорен За Mazda

DEN 621.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
JanDeNing
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Купувачи како што избираат