• Обновено
GZEELE Тастатура за лаптоп Портал K130IN1A00 PK130IN1A04 PK130IN1B00 MP-10K33SU-6982 MP-10K33SU-6983 PK130HQ1B04 RU РУСКИ

GZEELE Тастатура за лаптоп Портал K130IN1A00 PK130IN1A04 PK130IN1B00 MP-10K33SU-6982 MP-10K33SU-6983 PK130HQ1B04 RU

DEN 275.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
GZEELE
Компатибилен Бренд:
ПОРТАЛ
Број На Модел На:
K130IN1A00 PK130IN1A04 PK130IN1B00 MP-10K33SU-6982
осветлување:
NO
боја:
црна или бела

Купувачи како што избираат