• Обновено
Uwback Жените Hoody Секојдневен Дуксери Женски Суичери Бонбони Боја 2018 Нова Есен Зима Mujer Основните Hoody Руно Pullover, EB269

Uwback Жените Hoody Секојдневен Дуксери Женски Суичери Бонбони Боја 2018 Нова Есен Зима Mujer Основните Hoody Руно

DEN 383.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Uwback
Стил:
Повик
Тежина:
300g
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
EB269
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
No
боја:
црна, сива, розова,итн
Плус Големина:
S,M, L, XL, XXL,XXXL

Купувачи како што избираат