• Обновено
L11669A Чист Лен Ткаенини лен ткаенини 140 cm 55 ширина тенка ткаенина за шиење ткаенина за colothes 20 метри мали трговија на големо

L11669A Чист Лен Ткаенини лен ткаенини 140 cm 55 ширина тенка ткаенина за шиење ткаенина за colothes 20 метри

DEN 4032.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
01, 29, 03, 18, 21, 16, 08, Повеќе, 15, 28, 12, 09, 20, 07, 06, 11, 27, 02, 05, 14, 22, 13, 23, 17, 04, 24, 25, 26, 10, 19
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
чист лен ткаенини
Стил:
Обична
Шема:
Обоена
Бренд Име:
RosySL
Ширина:
140 cm
Тип:
Geotextile Ткаенина
Материјал:
100% Лен
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Еко-Пријателски
Плетени Тип:
Други
Nonwoven Техника:
Други
Материјал:
100% лен ткаенини, тенка тип
боја:
Бела, беж, сина, црвена, сива, црна, розова, роза, небото сина боја
Ширина:
140 cm, 55''
Употреба:
фустан, облека, шиење ткаенина, кошула, панталони, сукња
Грама тежина:
152 грама / метар квадратен
Карактеристики:
Дише, природни, Еко-Пријателски, здрав
тема count:
14 14 x 54 x 54
Продажба единица:
20 метри / пакет

Купувачи како што избираат