• Обновено
Вчера уште Еднаш слика од броеви quadros дома декор ѕид уметност декоративни слики за дневна соба diy масло на платно OP72

Вчера уште Еднаш слика од броеви quadros дома декор ѕид уметност декоративни слики за дневна соба diy масло на платно

DEN 294.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
40X50CM
Стил:
Модерна
Тип:
Масла
Предмети:
Цртан филм
Број На Модел На:
OP72
Материјал:
Памук
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
pattem:
Вчера Уште Еднаш
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат