• Обновено
2 ПАРЧИЊА 5630 P21W LED 30SMD 1156 BA15S 6V 12V 24V Светилки Бели Црвени Жолто Камион RV

2 ПАРЧИЊА 5630 P21W LED 30SMD 1156 BA15S 6V 12V 24V Светилки Бели Црвени Жолто Камион RV

DEN 167.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
1156 6V, 1156 12V, 1156 24V
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
FH1156-5630-30
Тип На Објект:
Обратна Светла
Објектот Тежина:
0.01
Бренд Име:
Ruiandsion
Wattage:
1.8W
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
600lm
LED тип:
5630smd
Напон:
DC6-24V
Led количина:
5630 30smd
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
гаранција:
12 месеци(се користи во нормална состојба)
Работна температура:
-40~+75 степен clesius
Зрак Агол:
360 степени clesius
Излезна Струја:
150MA
Certifation:
CE/ROHS
Примена:
Автомобил Индикатор се Претвори сигнал Паркинг Страна Запре Опашка Лер светилки сијалица

Купувачи како што избираат