• Обновено
За Сатурн Ion 2002~2007 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Ремонтирам Светлина Оптички Влакна Бенд

За Сатурн Ion 2002~2007 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул

DEN 707.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Леќа:
Не Се Вклучени
Име На Модел:
За Сатурн Ion 2002~2007
Lumens:
3400Lm
Автомобил Производител:
Сатурн
Led Чип Производител:
NOVOVISU
Извор На Светлина:
LED
За Возило s/Модел:
Saab
Материјал Тип:
влакна
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
бенд

Купувачи како што избираат