• Обновено
Пневматски Влијание Гравирање Машина Со 2 Handpiece Graver Max G8 Накит Engraver

Пневматски Влијание Гравирање Машина Со 2 Handpiece Graver Max G8 Накит Engraver

DEN 10557.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
220V, 110V
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
11kg
Накит Алатки & Опрема Тип:
Гравирање Алатки

Купувачи како што избираат