• Обновено
Моќна 12 Брзини Vibrators Г-Точката AV Maggic Стапче Massger Батерија Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жена Парови Секс Машина

Моќна 12 Брзини Vibrators Г-Точката AV Maggic Стапче Massger Батерија Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жена Парови Секс

DEN 453.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
yema
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Големина:
L18*D3.3cm (L7.09*D1.3in)
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
A0928
боја:
Розова,Виолетова
Тежина:
97g
моќност:
Полнење на батеријата(Built-in),USB Полнење
Функција:
12 Функции на Вибрации,Флексибилни,Водоотпорни
Примена 1:
Vibrators за Мажи/GayWomen/Двојка,massager вибратор машина
апликацијата 2:
Вибрирачкото Тело Massager,вагината вибратор,prostata масажа
Апликација 3:
Stimulator massager задник анален приклучок за геј мажите,простата
Апликацијата 4:
Преносни масажа машина,vibrators за Лезбејските Парови
Апликацијата 5:
Силни вибрации вибратор за геј мажите,Аналниот секс играчки
Пакет:
Тајна и дискретни со кутија

Купувачи како што избираат