• Обновено
BF За Xiaomi Mi6 Калено Стакло Нано Слој 2.5 D HD 9H Toughen Заштитна Фолија За Xiaomi 6 m6 mi 6 Екран Заштитник Стакло

BF За Xiaomi Mi6 Калено Стакло Нано Слој 2.5 D HD 9H Toughen Заштитна Фолија За Xiaomi 6 m6 mi 6 Екран Заштитник Стакло

DEN 59.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
Bili-фокс
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Xiaomi Модел:
Мвр 6
Материјал:
Висок Квалитет на калено стакло
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.33 cm ултра тенок
квалитет:
А++
боја:
Транспарентна
Компатибилен Модел 1:
за Xiaomi Redmi 6 screen protector
Продажбата на начин:
капка брод & трговија на големо

Купувачи како што избираат