• Обновено
Европски стил златна рамка стакло накит кутија Враќање на накит складирање box1pc/многу

Европски стил златна рамка стакло накит кутија Враќање на накит складирање box1pc/многу

DEN 620.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
БОГАТСТВО ДРВО
Стил:
Враќање на видот
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Објектот:
Враќање на накит складирање кутија
Материјал:
Стакло, месинг
Големина:
Please see the product details
боја:
Злато
Пакување:
1pc/многу
Функција:
Накит складирање кутија, мали нешта сад

Купувачи како што избираат