• Обновено
Голема река ридот скокање гумени мат воздух песна водоотпорен сива&црвена 5m х 1m x 10cm

Голема река ридот скокање гумени мат воздух песна водоотпорен сива&црвена 5m х 1m x 10cm

DEN 14882.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Одделот За Името:
Дете
Број На Модел На:
5m х 1m x 10cm
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
гумени воздух песна
боја:
Светло Сива
испорака:
Од Експрес,FedEx
Гаранција:
2 години
превозот:
express до врата
време на испорака:
3 до 7 дена

Купувачи како што избираат