• Обновено
Преносни рачен електричен ракав машина ZIT-KY01-50 поцинкуван цевка ракав машина електрични цевка threader 220V 2300W 1PC

Преносни рачен електричен ракав машина ZIT-KY01-50 поцинкуван цевка ракав машина електрични цевка threader 220V 2300W

DEN 5640.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
ZIT-KY01-50
Број На Производ:
FL1759
Напон:
220V
Фреквенција:
50Hz
моќност:
2300w

Купувачи како што избираат