• Обновено
NEWCOME трговија на Големо Професионални 10 Случаи Индивидуални Свила Eyelash Екстензии Б В Г Сите Големина Лажни Лажно Eyelash Екстензии

NEWCOME трговија на Големо Професионални 10 Случаи Индивидуални Свила Eyelash Екстензии Б В Г Сите Големина Лажни

DEN 743.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Навивам:
B, C, D
Дебелина:
Од 0,05 мм, 0.07 мм, 0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
10 trays 8mm, 10 trays 9mm, 10 trays 10mm, 10 trays 11mm, 10 trays 12mm, 10 trays 13mm, 10 trays 14mm, 10 trays 15mm, 10tray leave message
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
Нови
Количина:
10 Коцки/Многу
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
12 Rows/Tray
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Бренд Име:
NEWCOME
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Трепки Terrier:
Други
Материјал:
Кореја Свила Mink Lash
Спецификација:
3D Volume Lash Extension
Должина:
8mm 9mm 10mm 11mm 12mm 13mm 14mm 15mm
Дебелина:
Од 0,05 мм 0.07 mm 0.10 mm 0.12 mm 0.15 mm 0.20 0.25 mm mm
Навивам:
J B C CC D
Тип:
индивидуални лажни трепки
боја:
природни црна
ОЕМ Customed:
Yes

Купувачи како што избираат