• Обновено
Хром Страна Огледало Покрие - за Рено Koleos 2008-2012

Хром Страна Огледало Покрие - за Рено Koleos 2008-2012

DEN 887.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
AF#11690
Модел Година:
2008-2012
Материјал Тип:
ABS Пластика
Автомобил Производител:
Рено
Автомобил модел:
KOLEOS
Специјални Функции:
страна огледало маска
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO

Купувачи како што избираат