• Обновено
4500G Прав Мелница Машина Нерѓосувачки Челик Кафе Грав Прав Grindig Машина

4500G Прав Мелница Машина Нерѓосувачки Челик Кафе Грав Прав Grindig Машина

DEN 7728.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
3500G 220V 50 HZ, 4500G 220V 50 HZ
Тип:
милс
Мелници Тип:
Билка Мелници И Mincers
Број На Модел На:
3500g
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Boby materical :
Мартензитни Нерѓосувачки Челик
На база:
Железо
моќност:
2100W
Дробење Степен:
50-300mesh
Модел:
XY-3500
работно време:
5 Минути
Временскиот интервал помеѓу:
8 минути
забелешка:
ве молиме исклучете го напојувањето со енергија пред да го отворите поклопецот
Времето На Префрлување:
Може да

Купувачи како што избираат