• Обновено
20PCS/МНОГУ FQP85N06 ДО 220 / DSI30-16A / MCR25NG / IXTP460P2 / B30H150G MBR30H150CTG

20PCS/МНОГУ FQP85N06 ДО 220 / DSI30-16A / MCR25NG / IXTP460P2 / B30H150G MBR30H150CTG

DEN 285.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
FQP85N06, DSI30 16A, MCR25NG, IXTP460P2, B30H150G MBR30H150CT
Број На Модел На:
AU
Бренд Име:
CazenOveyi
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Купувачи како што избираат