• Обновено
Трговија на големо 500pcs/многу 3x5cm Темно Сина, Модни Накит Студ Обетки Пакување Картичка 925 Сребрен Earring Display Card Може да се Прилагоди

Трговија на големо 500pcs/многу 3x5cm Темно Сина, Модни Накит Студ Обетки Пакување Картичка 925 Сребрен Earring Display

DEN 592.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Виси Картичка
Објектот Ширина:
5.2cm
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Висина:
3cm
Број На Модел На:
JC080
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Дијаметар:
5.2cm
Објектот Должина:
5.2cm
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
боја:
бело/црно/сино
Погодни За :
Накит Earring Пакување Екранот

Купувачи како што избираат