• Обновено
Метал Пушењето Цевка со Голем Волумен на Тутун Случај метална цевка со лажица во облик на цевка

Метал Пушењето Цевка со Голем Волумен на Тутун Случај метална цевка со лажица во облик на цевка

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Сребрена, Сива
Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
Schneide
Материјал:
Метал
Техника:
огледало
боја:
сребро сива
Големина:
97*25CM
Тежина:
80G

Купувачи како што избираат