• Обновено
Бесплатен Превозот, 100pcs/Многу, 10мм Кристал AB / Заоблачено AB Рамен Грб #3200 Rivoli Круг Смола да се Шие На Камења

Бесплатен Превозот, 100pcs/Многу, 10мм Кристал AB / Заоблачено AB Рамен Грб 3200 Rivoli Круг Смола да се Шие На Камења

DEN 109.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
ТОП BLING
Техника:
Шие-На
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
#3200
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
10mm
Точка име :
Смола #3200 Rivoli Круг Да Се Шие На Камења
Материјал на Шие на Камења:
Смола
Боја на Шие на Камења:
Кристал AB / Заоблачено AB
Големина на Шие на Камења:
10мм во дијаметар
Обликот на Шие на Камења:
Rivoli Круг, Рамни Назад
одделение:
Скапоцени Камења во прво Одделение ААА
Техника:
да се шие на
Употреба:
Облека, Чевли, Чанти, Капи, Накит, итн.
Пакување количина:
100pcs/торба за 1 Многу

Купувачи како што избираат