• Обновено
Нови Оригинални вентилатор за ADDA AB05012DX200300 AB05012DX200600 12V 0.15 прожектор Компресор вентилаторот за ладење

Нови Оригинални вентилатор за ADDA AB05012DX200300 AB05012DX200600 12V 0.15 прожектор Компресор вентилаторот за ладење

DEN 240.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Сечилото Количина:
AB05012DX200300, AB05012DX200600, YINWEITAI
Фан Живот:
40000 часа
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
30dBA
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YINWEITAI
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3000RPM
Имајќи:
Течност Имајќи
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Купувачи како што избираат